Angela

Wokal

Śpiewa od dziecka. Kształciła się w MDK-u w Sieradzu oraz Warcie pod okiem świetnych specjalistów.

Doskonale czuje się na scenie, co udowadniała nie raz na konkursach wokalnych i festiwalach.

Swoją rozrywkowość i subtelność przekazuje w każdej piosence, którą wykonuje. Głosem potrafi hipnotyzować, wzruszać, ale także bawić i rwać do tańca tak, że po imprezie, na której Angela śpiewa na pewno będą Was bolały nogi.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, a przy tym zwariowana i szalona – nie da się jej nie lubić.

Arek

Akordeon, saksofon, klawisze, gitara

Uwielbia grę na instrumentach.

Absolwent Szkoły Muzycznej I st. w Kaliszu, w klasie akordeonu oraz absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Multinstrumentalista z pasji.

Rozdarty między światem sportu i muzyki. Łącząc to w jedną całość można otrzymać mieszankę wybuchową! :)

Przekonacie się o tym na każdej imprezie z udziałem zespołu ARTENSO.


+48 514 086 975

Sylwek

Wokal, gitara, conga

Swoją przygodę muzyczno-artystyczną rozpoczął będąc jeszcze małym dzieckiem. Jako 12 latek zaczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Łęczycy w klasie perkusji. W tamtym czasie rozpoczął również naukę gry na gitarze i naukę śpiewu.

Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali muzycznych. Od 2012 roku był członkiem polskiego boysbandu Looking4. W 2014 roku wzięli udział w największym młodzieżowo-muzycznym festiwalu w Polsce ‘’Young Stars Festival”. W 2014 wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland’’ dochodząc do etapu bitwy. W międzyczasie brał udział w kilku projektach muzycznych, takich jak: Bracia Ruszkowscy, Jimi Jim & Sly oraz projekcie Vision stworzonego przez Tomasza Luberta, założyciela zespołów tj. Virgin, Video, Volver. W 2019 roku wydał swój debiutancki singiel - „Siła lwa”.

Posiada duże możliwości głosowe i świetną technikę, a przy tym potrafi być wodzirejem i wariatem scenicznym :)

Piotrek

Wokal, klawisze

Piotrek od najmłodszych lat związany z muzyką. Już jako 8 latek uczęszczał do szkoły muzycznej by uczyć się grać na akordeonie. Jednak w przyszłości spiewanie okazało się jego największą pasją. Laureat wielu castingów i festiwali muzycznych. Brał udział w różnych projektach muzycznych. Występował na jednej scenie między innymi z Mietkiem Szczesniakiem i nagrywał swoje wokale w studiu u Kasi Wilk pod jej okiem a także jej muzycznej rodziny.

Niepoprawny optymista, zawsze z uśmiechem na twarzy. Uwielbia romantyczne ballady ale bardzo dobrze odnajduje się także w szybszych rytmach. Brat Sylwka z którym to razem śpiewał już od dziecka. Później przez wiele lat przecierał z nim wspólnie muzyczne szlaki i nabierał doświadczenia.

Tak zostało do dziś razem w jednym zespole wykorzystują swoją muzyczną wiedzę i umiejętności zwane także talentem.